Ana sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz, eşya depolama alanında kaliteli ve profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Eşya depolama işlemi; uzun süre başka yerde kalacak kişilerin eşyalarını, kullanım fazlası olan ancak saklama yeri bulunmayan eşyaların depolanması için gereklidir. 

Bu kapsamlı da uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz, son derece geniş ve havadar depolarında sizler için burada eşya depo servisi kuruluyor. Eşyalarınızı en iyi şekilde yönetebilirsiniz. Uzun süre evine gitmeyecek birisi için eşyaların depolanması fikri, ev kirası ödemekten daha cazip gelebilir. Yeni evleneceklerin maddi şifresini engelliyorsunuz bir eşyayı alıyor çeyiz hazır ayarlanabiliyor aile evinde yerinizi da da zordur. İşte bu sırada mutlaka bir eşya barındıran hizmetinden faydalanabiliyor. Evinizde atmaya kıyama eşyalarınıza yerleştirme seçeneği alternatif çözüm arama yerine yine de depoda hizmet sunabiliyorsanız en iyi yöntemdir. 

K3-BELGESİ
K3-BELGESİ

Bu saydığımız nedenler ile açıkça görülmektedir ki eşya depolama hizmeti günümüzün ihtiyaç duyulan hizmetlerinden olmuştur. Biz, bu hizmeti sizler için en kaliteli ve profesyonel şekilde sunmaktayız. Eşyalarınız depolarımızda saklanmaya başladığı andan itibaren sigortalanmaktadır.   

Vergi-Levhasi
Vergi-Levhasi

Tarihçe

1980 yılında kurularak evden eve nakliyat ve eşya depolama alanında hizmet sunmakta olan bir firmadır. Kurulduğumuz günden bu yana önce güven sonra da iş disiplini ile eşyalarınıza göre adınıza koruma sağladıkları. Eşyalarınızın içinde taşıma ve saklanması konusunda, işinde deneyimli ekiplerimiz ile sizlere daima güler yüzlü hizmetten yana olduk.  

Misyonumuz

Evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri konusunda faaliyetlerimiz açıktır ve dürüstlüğümüz oldu. Müşterilerimiz ile sağlam bir güven bağı kurarak, eşyalarınızı bekliyoruz.  

Vizyonumuz

Şirketimizin en önemli vizyonu; mağaza depolama hizmetlerinde depo geliştirmesini ve Türkiye’yi bölgesel ağlar ile yurdun tamamında depolama hizmeti sunmaktır. Bu sayede, en uzak mesafelerde dahi edepsiz eşyalarınızı teslim edebileceğimizden emin olabilirsiniz. 

Çalışma Şeklimiz

  • Evlerinizden eşyaların nakliye araçlarımız ile birlikte iki taraf arasında yapılan sözleşmeye göredir. Evden eve nakliye teslimat eşyalara gelecek hasardan sorumlu ya da değil şeklinde bir anlaşma yapılır. Paketlemesini yapmadığımız eşyalara gelen hasardan kesinlikle firmamızdan beri. Bu şirketlere nakliye şirketi eşyalarını paketleme işlemlerini şirketimizden şirketimizde yapılır. Eğer eşyalara bir zarar gelirse bu durumda zararı şirketimizden koruyor. 
  • Eşyaların paketlenmesindeki kalite taşınma ve depolama olanakları zarar görmemesini sağlar. Aynı zamanda paketlemede yapılan sınıflandırma ile depoya düzenli şekilde yerleştirilmesiyle.  
  • Depolarımız çeşitli büyüklükte olup, depolaması yapılacak eşyanın sayısına ve büyüklüğüne göre seçim yapılır. Depo kilidi yalnızca sahibinde durmaktadır. 
  • Depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Güvenlik görevlilerimiz daima depoların güvenlik kontrollerini sağlamaktadır. 
  • Depolarımız, her türlü hırsızlık olayı, sel,yangın gibi olaylara karşı koruma altındadır. Ve bu gibi durumlarda eşyanızın zarar görmesi durumunda eşyalarınız sigorta altına alındığından kesinlikle maddi zararınız olmamaktadır. 
  • Depolar özellikle rutubet ve neme karşı dayanıklı yapıya sahiptirler. Eşyalarınızın küflenmesi de bu şekilde engellenmiş olmaktadır. 
  • Eşya depolarımız her kişiye ayrı korunaklı ve sağlıklı alanlardan oluşmaktadır. Depolama alanlarının büyüklüğü konusunda belirleyici etken kaç adet ya da hangi büyüklükte eşyanın depolanmasıdır. Müşterilerimiz, ister evlerinin tamamını isterlerse de bir koli eşyasının depolanmasını talep edebilir. Bu doğrultuda depo büyüklüğü belirtilir ve saklama süresine göre fiyatlandırılması yapılır. 
Call Now ButtonTIKLA ARA